Українка Петренко виграла «срібло» на етапі Кубка IBU

В норвезькому Шушені змагалися у суперспринті.

Українська біатлоністка Ірина Петренко (Варвинець) фінішувала другою в суперспринті на другому етапі Кубка IBU у норвезькому Шушені, передає Укрінформ.

За підсумками кваліфікації у фінал зуміли відібратися три українки. У фіналі Ірина Петренко фінішувала другою (один промах), програвши у боротьбі за «золото» італійці Лінді Цінгерле.

Інші українки показали час поза топ-10. Анна Кривонос посіла 14-е місце, а Анастасія Рассказова стала 28-ю.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня у Швеції відбувся перший етап Кубка світу з біатлону. Найкращий результат серед українських спортсменів показала Валентина Семеренко, яка посіла 17-те місце в індивідуальній гонці.