АПЛ: «Ман Сіті» перемагає «Вест Гем» і підіймається на другу сходинку

Ярмоленко і Зінченко залишилися на лаві для запасних.

«Манчестер Сіті» на своєму полі переміг «Вест Гем» 2:1 в 13-му турі англійської прем'єр-ліги, повідомляє Укрінформ.

Перший гол у матчі забив півзахисник «горожан» Ілкай Гюндоган на 33-й хвилині. Крапку в поєдинку поставив Фернандіньйо на 90-й хвилині. «Молотобійці» відіграли один м'яч зусиллями Лансіні на 95-й хвилині.

Внаслідок перемоги над «молотобійцями» «Ман Сіті» підіймається на другу сходинку в таблиці.

Турнірне становище топ-5 АПЛ: 1. «Челсі» – 29 (12), 2. «Манчестер Сіті» – 29 (13), 3. «Ліверпуль» – 28 (13), 4. «Вест Хем» – 23 ( 13), 5. «Арсенал» - 23 (13).

В іншому матчі 13-го туру АПЛ «Челсі» прийматиме «МЮ» 28-го листопада. Початок зустрічі - о 18:30 за київським часом.

Як повідомляв Укрінформ, «Ліверпуль» в 13-му турі АПЛ розгромив «Саутгемптон» (4:0)