Українська біатлоністка Блашко виграла «бронзу» у другій спринтерській гонці сезону

Друга жіноча спринтерська гонка на етапі Кубка IBU у шведському Ідре продовжила біатлонний сезон-2021/22.

До призерів вдруге потрапила українка Дар'я Блашко, яка подолала дистанцію 7,5 км з третім результатом, вигравши бронзову медаль разом із швейцаркою Ірене Кадуріш, передає Укрінформ.

Перемогла німкеня Франциска Хільдебранд. Другою стала француженка Каролін Коломбо із відставанням від лідера 17,8 секунди.

Програму першого етапу Кубка IBU о 14.30 продовжить чоловічий спринт на 10 км із двома вогневими рубежами.