«Манчестер Сіті» Зінченка вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

У Лізі чемпіонів УЄФА завершилися матчі передостаннього, п'ятого туру групового етапу.

Англійський «Манчестер Сіті», за який виступає український захисник Олександр Зінченко, з першого місця достроково пробився до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, передає Укрінформ.

«Містяни» на домашній арені «Етіхад» здобули вольову перемогу над французьким «Парі Сен-Жермен» - 2:1.

М'ячі забили Рахім Стерлінг (63-тя хвилина) і Габріел Жезус (76) - у складі «Манчестер Сіті»; Кіліан Мбаппе (50) - у «Парі Сен-Жермен».

Зінченко вийшов у стартовому складі господарів і на 54-й хвилині поступився місцем на полі Габріелу Жезусу.

В іншому матчі квартету А бельгійський «Брюгге» програв німецькому РБ «Лейпциг» - 0:5.

Турнірне становище: «Манчестер Сіті» - 12 очок, «Парі Сен-Жермен» - 8, РБ «Лейпциг» - 4, «Брюгге» - 4.