Молодіжна збірна України обіграла футболістів Сербії у відборі до Євро-2023

Футболісти молодіжної збірної України (гравці до 21-го року) здобули четверту перемогу у кваліфікації чемпіонату Європи-2023.

У шостому турі підопічні Руслана Ротаня на «Арені Львів» взяли гору над своїми однолітками із Сербії - 2:1, передає Укрінформ.

У першому таймі «синьо-жовті» відкрили рахунок завдяки Дмитру Криськіву, який відзначився на 9-й хвилині після передачі Михайла Мудрика, при цьому Артем Бондаренко не реалізував пенальті (45+1).

Після перерви команди обмінялися голами Стефана Мітровича (78) та Георгія Судакова (81).

В іншому поєдинку групи Н Північна Македонія в Скоп'є приймає французів.

Турнірне становище: Франція - 13 очок (після 5-ти ігор), Україна - 13 (6), Північна Македонія - 6 (5), Фарерські острови - 6 (6), Сербія - 5 (6), Вірменія - 3 (6).

Дев'ять переможців груп і найсильніший володар другого місця за результатами матчів з першою, третьою, четвертою та п'ятою командами своєї групи вийдуть у фінальну стадію напряму.

Решта володарів других місць у вересні 2022 року розіграють ще чотири путівки в стикових матчах.

Фінальний турнір молодіжного Євро-2023 приймуть Грузія і Румунія.