Збірна України виграла молодіжну першість світу з жіночої боротьби

У Белграді (Сербія) завершилася молодіжна першість світу з жіночої боротьби (спортсменки до 23-х років).

За підсумками турніру в 10 вагових категоріях збірна України завоювала 7 медалей (3 золоті, 2 срібні, 2 бронзові) і, набравши 161 очко, посіла перше місце в загальнокомандному заліку, передає Укрінформ.

«Золото» Україні принесли Аліна Грушина Акобія (вагова категорія до 57 кг), Анастасія Лавренчук (65 кг) та Анастасія Альпєєва (72 кг), срібними призерками стали Соломія Винник (59 кг) та Катерина Зелених (65 кг), «бронзу» виграли Марія Винник (53 кг) та Оксана Чудик (68 кг).

Другою в командному заліку стала Росія (140), третя позиція у команди США (102).

Загалом на молодіжній першості світу з жіночої боротьби виступили представниці 34-х країн.

На фото: Анастасія Альпєєва - праворуч (Getty Images).