«Зоря» обіграла «Рух» і зіграє в 1/4 фіналу Кубка України з футболу

У Кубку України з футболу визначився черговий учасник чвертьфінальної стадії розіграшу сезону-2021/22.

Шосту з восьми путівок до 1/4 фіналу виборола луганська «Зоря», яка в додатковий час завдала поразки львівському «Руху» з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

Дубль на «Арені Львів» оформив іранський форвард «Зорі» Шахаб Захеді, який відзначився на 100-й та 110-й хвилинах зустрічі.

Передостання протистояння 1/8 фіналу «Металіст» (Харків) - «Колос» (Ковалівка) відбудеться також сьогодні, 28 жовтня.

Поєдинок «ЛНЗ» (Черкаси) - «Дніпро-1» перенесено на пізніший термін (листопад-грудень) через коронавірусну інфекцію у гравців «ЛНЗ».

Як повідомлялося, до кубкового чвертьфіналу раніше вийшли «Олександрія», яка розгромила харківський «Металіст 1925» (5:2), полтавська «Ворскла» - після перемоги над рівненським «Вересом» (3:1), київське «Динамо», яке залишило за бортом турніру «Маріуполь» (2:1), та «Львів» - у серії післяматчевих пенальті з «Альянсом» (Липова Долина) - 3:2 (1:1 - основний час).

Матчі 1/4 фіналу та півфінали розіграшу заплановані на 2 березня та 20 квітня відповідно.

Переможець Кубка України визначиться 11 травня 2022 року.