«Волинь» перемогла «Кремінь» у стартовій грі 15 туру Першої ліги

Футболісти луцької «Волині» обіграли у п'ятницю кременчуцький «Кремнінь»  (3:2) у стартовому матчі 15-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги.

М'ячі на луцькому стадіоні «Авангард» забили: Хагназарі Сіаваш (24-та хвилина) та Артур Рябов (34) - у господарів; Денис Галата (16, 62) - у складі гостей. Крім того, на 13-й хвилині м'яч у власні ворота відправив Данило Єрмолов («Кремінь»), передає Укрінформ.

Після цієї зустрічі «Волинь» і «Кремінь» посідають відповідно 8-ме та 13-те місця у турнірній таблиці.

23-25 ​​жовтня відбудуться поєдинки:

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Альянс» (Липова Долина)

«Полісся» (Житомир) - «Кривбас» (Кривий Ріг)