Луческу розкритикував гру Супряги в матчі проти ПФК «Львів»

Нападника «Динамо» замінили ще в першому таймі.

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу пояснив заміну нападника Владислава Супряги в першому таймі матчу УПЛ проти ПФК «Львів» (4:1). Замість Супряги на 41-й хвилині на поле вийшов Денис Гармаш, який забив два м’ячі, передає Укрінформ.

«Заміна Супряги? Це можливість йому подумати про те, що було на полі, про те, що він зробив. Він не забив гол, який мав забити. Потім він сфолив на нашій половині поля і нам дали пенальті. Він мав бути більш уважним і сконцентрованим в цих двох епізодах.

Усі добре знають його якості. У нього дуже хороші фізичні якості, хороша техніка - у нього все є для нападника. Але він повинен розуміти, що професіональний футбол - це міцний характер, увага і концентрація. Він повинен зробити висновки. Це життєвий урок професіонального футболіста», - сказав Луческу.

Як повідомляв Укрінформ, цього сезону Супряга зіграв в п'яти матчах «Динамо» у всіх турнірах і не відзначився в них результативними діями.