Жіноча збірна України з гандболу прикро поступилася Франції у відборі на Євро-2022

«Синьо-жовті» нав'язали боротьбу чемпіонкам Олімпіади-2020.

Жіноча збірна України з гандболу провела другий матч у відборі на чемпіонат Європи-2022, повідомляє Укрінформ. У Сумах «синьо-жовті» прикро поступилися Франції.

У першому таймі Франція вела в рахунку з перевагою в чотири м'ячі, але перед перервою українські гандболістки скоротили відставання до мінімуму - 15:16.

Після перерви українки на рівних грали з чемпіонками Олімпіади-2020. За сім хвилин до кінця зустрічі Україна вела 24:22, проте «синьо-жовті» провалили заключний відрізок гри і поступилися 25:28.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня Україна перемогла бронзового призера Євро-2020 Хорватію (23:22). Наступний матч у відборі «синьо-жовті» проведуть 2 березня проти Чехії.