УХЛ: «Краматорськ» і «Рулав Одд» перемогли в серіях булітів

Команда з Краматорська виграла третій матч в сезоні.

В матчі 7-го туру чемпіонату Української хокейної ліги «Кременчук» програв на домашньому льоду «Краматорську» – 2:3, передає Укрінформ.

Шайби закидали: Нікулін, Ворона – «Кременчук»; Калінічєв, Бабрусєв – «Краматорськ».  Основний час і овертайм завершилися внічию 2:2. В серії булітів гості перемогли 3:0.

В іншому матчі дня «Рулав Одд» (Харків) переміг вдома «Дніпро» (Херсон) – 3:2. Шайби закидали: Пугачов, Абаджян – «Рулав Одд»; Ратушний, Хамматов – «Дніпро». Основний час і овертайм завершилися внічию 2:2. В серії булітів господарі перемогли 3:2.

Турнірне становище в топ-3 УХЛ: 1.«Сокіл» - 12 (7), 2.«Донбас» - 10 (6), 3.«Маріуполь» - 10 (8).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 7-го туру чемпіонату Української хокейної ліги «Сокіл» (Київ) переміг на домашньому льоду «Маріуполь» – 5:3.