Українські каноїсти завершили сезон рекордним виступом на ЧС з марафону

Збірна України з веслування на байдарках каное завоювала 4 медалі (2 золоті, 2 бронзові) за підсумками чемпіонату світу з марафону, який проходив в румунському місті Пітешті.

Це кращий результат нашої збірної в історії виступу на подібних змаганнях, повідомляє пресслужба Федерації каное України.

У загальнокомандному заліку українці посіли третє місце, пропустивши уперед збірні Угорщини -  18 медалей (11-10-2) та Данії - 6 (3-2-1).

Шестиразовою чемпіонкою світу з марафону стала каноїстка із Енергодара Людмила Бабак. До перемоги на короткій дистанції (3,4 км) вона додала вікторію на довгій - 15,4 км.

Ще один спортсмен з Енергодара Денис Давидов став бронзовим призером на дистанції 26,2 км.

А відкрила рахунок медалям України на чемпіонаті Катерина Безнюк з Рівного, яка стала бронзовою призеркою на дистанції 11,8 км.