Формула-1: Норріс сенсаційно виграв кваліфікацію Гран-прі Росії

Британський пілот здобув перший поул в сезоні.

Переможцем кваліфікації 15-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Росії став 21-річний пілот команди «Макларен» Ландо Норріс, повідомляє Укрінформ.

У кваліфікаційних заїздах на «Сочі Автодром» кращий час на останньому колі несподівано показав пілот команди «Макларен» Ландо Норріс. Це перший поул британця в кар’єрі та сезоні.

Друге місце у кваліфікації посів пілот «Феррарі» - Карлос Сайнс. В топ-5 також увійшли Джордж Расселл («Вільямс»), Льюїс Гемілтон («Мерседес»), Даніель Ріккардо («Макларен»).

Лідер загального заліку Макс Ферстаппен («Ред Булл») припинив участь в кваліфікації вже в першому сегменті. Голландець почне гонку з останньої позиції, бо в його боліді замінили двигун.

Головна гонка Гран-прі Росії відбудеться 26 вересня. Початок – о 15:00.