«Металіст» обіграв «Десну» і вийшов до 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Другим учасником 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з футболу сезону-2021/22 став харківський «Металіст».

Лідер Першої ліги національної першості «Металіст» вдома здобув вольову перемогу над представником Прем'єр-ліги чернігівською «Десною» - 2:1, передає Укрінформ.

Півзахисник гостей Вікентій Волошин відкрив рахунок на 45-й хвилині. Після перерви рівновагу відновив англійський хавбек харків'ян Кадім Харріс (73), а на 88-й хвилині остаточний рахунок у матчі встановив захисник «Металіста» Олександр Мізюк.

В 1/16 Кубка України «Металіст» переграв «Десну» / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

На 22 вересня заплановані зустрічі:

«Таврія» (Сімферополь) - «Олександрія», початок о 13.00;

«ЛНЗ» (Черкаси) - «Інгулець» (Петрове), 15.00;

«ВПК-Агро» (Вишневе) - «Дніпро-1», 17.00;

«Волинь» (Луцьк) - «Маріуполь», 17.00;

«Оболонь» (Київ) - «Верес» (Рівне), 19.00.

У завершальних поєдинках 1/16 фіналу 23 вересня гратимуть:

«Епіцентр» (Дунаївці) - «Металіст 1925» (Харків), 13.00;

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Львів», 15.00;

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Чорноморець» (Одеса), 17.00;

«Альянс» (Липова Долина) - «Минай», 19.00.

Як повідомляв Укрінформ, четвертий раунд Кубка України (1/16 фіналу) першим подолав львівський «Рух», який у гостях переміг «Миколаїв» - 3:0

В 1/8 фіналу Кубка до 11-ти переможців 1/16 фіналу приєднаються п'ять представників України у єврокубках-2021/22 - київське «Динамо», донецький «Шахтар», луганська «Зоря», ковалівський «Колос» та полтавська «Ворскла». Базовий день проведення матчів - 27 жовтня.