АПЛ: «Вест Гем» Ярмоленка не втримав нічию з «МЮ»

«Манчестер Юнайтед» піднявся на другу позицію.

В матчі 5-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» переміг на чужому полі «Вест Гем» - 2:1, передає Укрінформ.

Команди обмінялися голами до перерви. Хавбек «Вест Гему» Саїд Бенрахма відкрив рахунок на 30-й хвилині, а Кріштіану Роналду відновив рівновагу через 5 хвилин. Наприкінці зустрічі гості вийшли вперед – за «МЮ» забив Джессі Лінгард.

Український півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко розпочав матч в запасі і вийшов на поле на 68-й хвилині. Саме він заробив пенальті в компенсований час, але Марк Нобл не реалізував одинадцятиметровий.

Турнірне становище топ-5 АПЛ: 1.«Ліверпуль» - 13 (5), 2.«Манчестер Юнайтед» - 13 (5), 3.«Брайтон» - 12 (5), 4.«Манчестер Сіті» - 10 (5), 5.«Челсі» - 10 (4).

Сьогодні в центральному матчі 5-го тур зіграють «Тоттенгем» і «Челсі» (18:30).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 4-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Вест Гем» зіграв внічию на чужому полі з «Саутгемптоном» - 0:0.