Зінченко допоміг «Ман Сіті» розгромити «РБ Лейпциг» на старті ЛЧ

Український захисник «Брюгге» Едуард Соболь віддав гольовий пас.

В матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» переміг вдома «РБ Лейпциг» - 6:3, передає Укрінформ.

Вже в першому таймі «Ман Сіті» забив три голи – відзначились Аке, Мукіеле (автогол), Марез. Гості відповіли на це забитим м’ячем Нкунку.

Після перерви Нкунку забив вдруге і звів перевагу «Ман Сіті» до мінімуму. Господарі швидко забили четвертий м’яч (Гріліш), але Нкунку забив втретє і відродив інтригу в матчі. Лише голи Канселу і Габріела Жезуса зняли усі питання в матчі – 6:3 на користь «Ман Сіті».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч.

Інші результати дня в 1-м турі ЛЧ: «Бешикташ» - «Боруссія» Дортмунд - 1:2, «Атлетіко» - «Порту» - 0:0, «Брюгге» - «ПСЖ» - 1:1 (за бельгійський клуб зіграв український захисник Едуард Соболь і віддав гольовий пас), «Інтер» - «Реал» - 0:1, «Ліверпуль» - «Мілан» - 3:2, «Спортінг» - «Аякс» - 1:5.

Як повідомляв Укрінформ, «Динамо» зіграло внічию 0:0 в матчі 1-го туру групового етапу ЛЧ проти «Бенфіки».