АПЛ: Роналду приніс перемогу «МЮ», «Ман Сіті» обіграв «Лестер»

«Манчестер Юнайтед» вийшов на перше місце.

В центральному матчі 4-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Лестер» - 1:0, передає Укрінформ.

Гості вирвали перемогу на 62-й хвилині – м’яч забив Бернарду Сілва. Український півзахисник Олександр Зінченко провів матч в запасі.

З інших матчів дня відзначимо перемогу «Манчестер Юнайтед» над «Ньюкаслом» - 4:1. Кріштіану Роналду забив двічі у своєму першому матчі після повернення в «МЮ». Ще два голи за «МЮ» забили Бруну Фернандеш і Джессі Лінгард.

Матч «Саутгемптон» - «Вест Гем» завершився внічию 0:0. Наш Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 83-й хвилині.

Першої поразки в сезоні зазнав «Тоттенгем», який програв на виїзді «Крістал Пелас» - 0:3 (Заа, Едуард-2).

Турнірне становище топ-5 АПЛ: 1.«Манчестер Юнайтед» - 10 (4), 2.«Манчестер Сіті» - 9 (4), 3.«Брайтон» - 9 (4), 4.«Тоттенгем» - 9 (4), 5.«Вест Гем» - 8 (4).

В 4-му турі також відзначимо два поєдинки: «Челсі» - «Астон Вілла» (11 вересня, 19:30), «Лідс» - «Ліверпуль» (12 вересня, 18:30).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 3-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Вест Гем» зіграв внічию на своєму полі з «Крістал Пелас» - 2:2.