Формула-1: Боттас виграв спринт Гран-прі Італії

Це була друга спринтерська гонка в історії Формули-1. Переможцем першого спринту став Макс Ферстаппен.

Переможцем спринту 14-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Італії став пілот команди «Мерседес» Валттері Боттас, повідомляє Укрінформ.

На автодромі Монци Боттас стартував з поул-позиції і зумів зберегти лідерство до кінця гонки. Другим фінішував лідер загального заліку Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

В топ-5 також увійшли Даніель Ріккардо («Макларен»), Ландо Норріс («Макларен») і Льюїс Гемілтон («Мерседес»).

Спринт визначив стартовий порядок головної гонки Гран-прі Італії. Однак, Боттас почне гонку з останнього місця через заміну силової установки на його боліді. З поул-позишин стартуватиме Ферстаппен.

Спринтерська гонка - новий формат для Формули-1. Стартова решітка на спринт визначається за підсумками кваліфікації. У гонці лише 18 кіл (100 км). Очки отримують тільки перші три гонщика.

Головна гонка Гран-прі Італії відбудеться 12 вересня. Початок – о 16:00.