Визначилися учасники чоловічого фіналу US Open-2021

Перша і друга «ракетки» світу серб Новак Джокович і росіянин Данило Медведєв посперечаються за трофей заключного в сезоні турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open) у Нью-Йорку із загальним призовим фондом $57,462 млн.

У півфіналі Джокович змагань обіграв посіяного під 4-м номером Олександра Звєрєва з Німеччини - 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2, а Медведєв впевнено переміг 12-й номер «посіву» Фелікса Оже-Альяссіма з Канади - 6:4, 7:5, 6:2, передає Укрінформ.

Джокович зіграє в своєму 31 фіналі турніру серії Grand Slam і 9 фінал - на US Open. Серб боротиметься за четвертий титул на мейджорах цього року. Нинышнього сезону Новак виграв у вирішальних матчах у Медведєва на Australian Open, грека Стефаноса Ціціпаса на Ролан Гаррос та італійця Маттео Берреттіні на Вімблдоні.

Медведєв у свою чергу вдруге в кар'єрі виступить у вирішальному поєдинку Відкритого чемпіонату США. У фіналі 2019 року він програв в п'яти сетах іспанцю Рафаелю Надалю.

Фінал Джокович - Медведєв відбудеться 12 вересня.