Українські танцюристи завоювали найвищі нагороди на Blackpool Dance Festival

Українські танцюристи завоювали найвищі нагороди на Blackpool Dance Festival

Укрінформ
Три пари спортсменів завоювали «золото».

Українські танцюристи повернулися з найпрестижнішого танцювального фестивалю Blackpool Dance Festival до Києва, повідомляє Укрінформ. За підсумками турніру збірна України завоювала три золоті нагороди.

«Підготовка до наступного Blackpool Dance Festival розпочинається одразу після завершення попереднього. Перемога на змагання такого ґатунку є нічим іншим, як здійсненням своєї спортивної мрії. Ми зіштовхнулися із серйозною конкуренцію. В нашій категорії (до 21 року) брали участь 81 пара танцюристів, тому варто було викладатися. Окрім того, нам довелося відбувати 10-дневний карантин, були проблеми доїхати до Великої Британії, тому ми на повну відчули цей турнір», - поділилися враженнями переможці змагань Blackpool Dance Festival серед танцюристів до 21 року Євгеній Борушко і Єлизавета Мацулевич.

За словами фіналіста цьогорічних змагань Станіслава Портаненко рівень українських танцюристів відчутно зріс. «Blackpool Dance Festival - це найголовніший турнір нашого життя. Дякую вам за те, що ви повернули нам душу. Ще 15 років тому складно було навіть уявити, що Україна матиме таке вагоме представництво на одному з найпрестижніших танцювальних змагань. Зараз, натомість ми займаємо найвищі місця», - сказав фіналіст Blackpool Dance Festival серед дорослих Станіслав Портаненко.

Читайте також: Літню Юнацьку Олімпіаду можна провести в Києві — Гутцайт

Безпосередньо на заході міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт вручив всім переможцям пам’ятні грамоти. «По іншому бути не може - держава повинна підтримувати спортсменів. Коли спортсмени перемагають на найвищому рівні, то прославляють свою державу, а це найважливіше. Щоб розвиватися, варто брати участь у подібних змаганнях , відчувати конкуренцію - лише так можна покращувати свої навички. Дякую тренерам. Коли спортсмени програють, то не спите ви», - висловився Вадим Гутцайт.

Як повідомляв Укрінформ, три пари українських спортсменів, серед яких пара дітей, здобули перемогу в окремих категоріях, і ще 10 пар стали фіналістами британського танцювального фестивалю Blackpool Dance Festival.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-