«Минай»  відібрав очки у «Шахтаря» в чемпіонаті України з футболу

«Минай» відібрав очки у «Шахтаря» в чемпіонаті України з футболу

Футболісти закарпатського «Миная» зіграли у неділю внічию (1:1) із донецьким «Шахтарем» у 6-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на стадіоні «Авангард» в Ужгороді забили: Рустам Ахмедзаде (76-та хвилина) - у господарів; Лассіна Траоре (33, з пенальті) - у донеччан, передає Укрінформ.

Вилучення: Марлон (15-та хвилина) та Додо (90+6) - у «Шахтаря»; Ельдар Кулієв (90+6) - у «Миная».

Сьогодні також відбудуться два заключні матчі туру. Луганська «Зоря» зустрінеться з полтавською «Ворсклою» (почток о 19.30, транслюватиме телеканал УНІАН ТБ), а львовський «Рух» - зі «Львовом» (19.30, «Футбол 1»).

Результатів попередніх поєдинків:

«Чорноморець» (Одеса) - «Олександрія» - 2:2

«Інгулець» (Петрове) - «Маріуполь» - 3:0

«Металіст 1925» (Харків) - «Дніпро-1» - 1:2

«Динамо» (Київ) - «Колос» (Ковалівка) - 7:0.

«Десна» (Чернігів) - «Верес» (Рівне) - 0:4.

Турнірне становище клубів УПЛ: «Динамо» - 16 очок (після 6-ти ігор), «Шахтар» - 13 (6), «Дніпро-1» - 13 (6), «Десна» - 12 (6), «Ворскла» - 11 (5), «Олександрія» - 11 (6), «Верес» - 8 (6), «Зоря» - 7 (5), «Інгулець» - 7 (6), «Металіст 1925» - 6 (6), Минай» - 5 (5), «Колос» - 5 (5), ««Рух» - 4 (5), «Чорноморець» - 4 (6), «Львів» - 2 (5), «Маріуполь» - 1 (6).