«Металіст 1925» поступився «Дніпру-1» у шостому турі УПЛ

Футболісти харківського «Металіста 1925» програли «Дніпру-1» (1:2) у шостому турі чемпіонату України серед клубоів Прем'єр-ліги.

М'яч на стадіоні «Металіст» у Харкові у господарів поля на 36-й хвилині забив Марлісон, у гостей - Маріо Чуже (69, з пенальті) та Олексій Гуцуляк (90+2), передає Укрінформ.

«Металіст 1925» поступився «Дніпру-1» / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

У суботу також пройде зустріч київського «Динамо» з ковалівським «Колосом» (початок о 19.30, транслюватиме телеканал «2+2»).

У неділю, 29 серпня, відбудеться гра між чернігівською «Десною» і рівненським «Вересом» (14.00, «Футбол 1»), закарпатським «Минаєм» і донецьким «Шахтарем» (17.00, «Футбол 1»), луганською «Зорею» і полтавською «Ворсклою» (19.30, УНІАН ТБ), а також львовським «Рухом» і «Львовом» (19.30, «Футбол 1»).

Результати попередніх матчів туру:

«Чорноморець» (Одеса) - «Олександрія» - 2:2

Голи: Артур Авагімян (69-та хвилина), Владислав Ванат (75) - Максим Третяков (72), Денис Устименко (84);

«Інгулець» (Петрове) - «Маріуполь» - 3:0

Владислав Шарай (22, 57), Майкл Стівен (76).

Становище клубів УПЛ: «Динамо» - 13 очок (після 5-ти ігор), «Дніпро-1» - 13 (6), «Шахтар» - 12 (5), «Десна» - 12 (5), «Ворскла» - 11 (5), «Олександрія» - 11 (6), «Зоря» - 7 (5), «Інгулець» - 7 (6), «Металіст 1925» - 6 (6), «Колос» - 5 (4), «Верес» - 5 (5), «Минай» - 4 (4), «Рух» - 4 (5), «Чорноморець» - 4 (6), «Львів» - 2 (5), «Маріуполь» - 1 (6).