«Шахтар» пройшов «Монако» і гратиме в групі Ліги чемпіонів

«Гірники» відігралися з 0:2 і забили вирішальний гол в додатковий час.

В другому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів «Шахтар» зіграв внічию на своєму полі з «Монако» - 2:2 і за сумою двох матчів вийшов в Лігу чемпіонів, передає Укрінформ.

В Харкові гості мали велику перевагу і забили двічі ще до перерви. Обидва голи в активі Віссама Бен Йєддера. На 74-й хвилині Марлос скоротив відставання в рахунку.

Матч Ліги чемпіонів між ФК «Шахтар» та ФК «Монако» у Харкові / Фото: В’ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Основний час завершився 2:1 на користь «Монако», але зважаючи на перемогу «Шахтаря» в першому матчі 1:0, арбітр призначив додатковий час. В овертаймі усе вирішив автогол захисника гостей Рубена Агілара на 114-й хвилині.

За сумою двох матчів (1:0 в Монако і 2:2 в Харкові) «Шахтар» пройшов «Монако» і гратиме в групі Ліги чемпіонів.

В інших протистояннях плей-офф кваліфікації ЛЧ «РБ Зальцбург» пройшов «Брондбю» (2:1 і 2:1), а «Шериф» здолав за сумою двох матчів «Динамо» (Загреб) (3:0 і 0:0).