АПЛ: «Вест Гем» обіграв у більшості «Лестер»

Лондонці здобули другу перемогу на старті чемпіонату.

В матчі 2-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Вест Гем» переміг на своєму полі «Лестер» - 4:1, передає Укрінформ.

Господарі вели в рахунку з 26-ї хвилини. Гол забив Пабло Форналс. А з 40-ї хвилини «Вест Гем» став грати у більшості після того, як у гостей вилучили Айозе Переса.

В другому таймі Саїд Бенрахма подвоїв перевагу лондонців. Гол хавбека «Лестера» Юрі Тілеманса повернув інтригу в матч. Однак, два голи Мікейла Антоніо зняли усі питання – 4:1 на користь «Вест Гема».

Український півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко розпочав матч в запасі. Він вийшов на поле на 89-й хвилині, замінивши Антоніо.

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 2-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Челсі» переміг на чужому полі «Арсенал» - 2:0.