Костевич і Омельчук виграли «бронзу» Олімпіади-2020 у стрільбі з пневматичного пістолета

У Токіо (Японія) розіграно черговий комплект нагород Олімпійських ігор у кульовій стрільбі.

Українці Олена Костевич та Олег Омельчук стали бронзовими призерами Ігор-2020 у стрільбі з пневматичного пістолета (мікст), передає Укрінформ.

У поєдинку за третє місце Костевич та Омельчук перемогли змішану пару із Сербії - 16:12.

Перше місце посіли китайці Цзян Рансін і Пан Вей, другими стали росіяни Віталіна Бацарашкіна та Артем Черноусов.

В активі збірної України вже три медалі.

Президент Володимир Зеленський привітав українських спортсменів Олену Костевич та Олега Омельчука, які завоювали бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо у стрільбі з пневматичного пістолета.

“Іще одна медаль від українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо! Олена Костевич та Олег Омельчук посіли третє місце у стрільбі з пневматичного пістолета! Вітаю бронзових призерів, бажаю вам наснаги та нових перемог!” - ідеться у дописі.

Як повідомляв Укрінформ, раніше «бронзу» здобули дзюдоїстка Дар'я Білодід та шпажист Ігор Рейзлін.