Артем Довбик: Це неймовірно - мій гол на Євро став таким важливим!

Автор унікального переможного голу збірної України у ворота Швеції Артем Довбик поділився враженнями після виходу збірної України до 1/4 фіналу Євро-2020.

Як повідомляє пресслужба УАФ, форвард підкреслив важливість свого першого голу за націонапльну команду, передає Укрінформ.

«Ми - одна команда, тому кожен вірить у свого партнера. Лише будучи одним цілим ми можемо перемагати на таких турнірах. Це неймовірно - мій перший гол за збірну України виявився настільки важливим! Ця перемога має велике значення для нас і для всієї країни», - сказав Довбик.

Як повідомлялося, підопічні Андрія Шевченка у додатковий час обіграли шведів (2:1) та пробилися до вісімки найсильніших на чемпіонаті Європи. Зазначимо, що Довбик забив вирішальний м'яч на 120+1-й хвилині. До цього найпізніший переможний м'яч на Євро був на рахунку француза Мішеля Платіні - 1984 року він відзначився на 119-й хвилині поєдинку з Португалією.