Кубок Америки: Бразилія драматично обіграла Колумбію

Бразильці здобули третю перемогу поспіль і вийшли в плей-офф.

В Бразилії триває 47-й розіграш футбольного Кубка Південної Америки (Копа Америка). В четвертому турі групи В збірна Бразилії перемогла Колумбію 2:1, передає Укрінформ.

У Ріо-де-Жанейро Бразилія лише в компенсований час дотиснула Колумбію. До 78-ї хвилини колумбійці вели в рахунку після голу Луїса Діаса. Однак, господарі турніру спочатку зрівняли рахунок (Фірміно). А потім на 10-й доданій хвилині Каземіро забив переможний м’яч – 2:1.

У Гоянії Еквадор і Перу зіграли внічию 2:2. Голи забивали: Тапіа (автогол), Пресіадо – Еквадор;  Лападула, Каррільо – Перу.

Турнірне становище групи А: 1.Бразилія – 9 (3), 2.Колумбія – 4 (4), 3.Перу – 4 (3), 4.Еквадор – 2 (3), 5.Венесуела – 2 (3).

Як повідомляв Укрінформ, Кубок Америки перенесли до Бразилії після того, як його не змогли організувати Аргентина і Колумбія.