Кубок Америки: Колумбія програла Перу

Еквадор не зумів обіграти Венесуелу.

В Бразилії триває 47-й розіграш футбольного Кубка Південної Америки (Копа Америка). В третьому турі групи В збірна Перу перемогла Колумбію 2:1, передає Укрінформ.

У місті Гоянія зустрілися Колумбія і Перу. Перуанці вийшли вперед в першому таймі – відзначився Серхіо Пенья. Колумбія відігралася після перерви – пенальті реалізував Мігель Борха. Вирішальною стала 64-я хвилина, коли захисник колумбійців Єррі Міна забив у власні ворота. 2:1 – перемога Перу.

В іншому матчі групи В у Ріо-де-Жанейро збірні Еквадору і Венесуели зіграли внічию 2:2. Голи забивали: Едсон Кастільйо, Рональд Ернандес – Венесуела; Айртон Пресьядо, Гонсало Плата – Еквадор.

Турнірне становище групи А: 1.Бразилія – 6 (2), 2.Колумбія – 4 (3), 3.Перу – 3 (2), 4.Венесуела – 2 (3), 5.Еквадор – 1 (2).

Як повідомляв Укрінформ, Кубок Америки перенесли до Бразилії після того, як його не змогли організувати Аргентина і Колумбія.