Ярмоленко обійшов Шевченка за системою гол + пас за збірну України

Вінгер вийшов на чисте перше місце за кількістю результативних дій.

Андрій Ярмоленко вийшов на перше місце за кількістю результативних дій в історії збірної України, повідомляє Укрінформ.

Вінгер «Вест Хема» відкрив рахунок в матчі другого туру Євро-2020 з Північною Македонією (2:1) на 29-й хвилині.  Цей гол став для Андрія 42-м у футболці національної команди.

На 34-й хвилині Ярмоленко асистував Роману Яремчуку. Цей гольовий пас став для нього 21-м у складі збірної.

Таким чином, з 63 очками за системою гол + пас вінгер вийшов на чисте перше місце за кількістю результативних дій в історії національної команди.

У нинішнього головного тренера «синьо-жовтої» команди - Андрія Шевченка - 61 бал (48 голів и 13 ассистов).

Всього на цьому чемпіонаті Європи в активі Ярмоленка два голи і один гольовий пас.

Нагадаємо, в активі збірної України три очки після двох зіграних турів в групі С. У першому матчі «синьо-жовті» поступилися Нідерландам (2:3).

Наступного понеділка, 21 червня, команда Шевченка завершить груповий етап матчем проти Австрії в Бухаресті.