Україна виграла 2 «золота», «срібло» і «бронзу» чемпіонату Європи з жіночої боротьби

У Варшаві (Польща) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Перші золоті нагороди у польській столиці збірній України принесли Ірина Коляденко (вагова категорія до 62 кг), яка у фіналі поборола угорку Маріанну Шастін (3:1), та Алла Белінська (72 кг) - після вирішальної перемоги над Юліаною Ваневою з Болгарії (6:3), передає Укрінформ.

Срібною призеркою в останній день чемпіонату Європи з жіночої боротьби стала Тетяна Ріжко (65 кг), «бронзу» здобула Аліна Грушина (57 кг).

Як повідомлялося, днем раніше бронзові медалі дісталися Христині-Зоряні Демко (55 кг) та Аліні Бережній (68 кг).

Чемпіонат Європи з трьох стилів боротьби - вільної, жіночої та греко-римської - пройде до 25 квітня.

На фото: Ірина Коляденко (ukrwrestling.com.ua).