«Челсі» став півфіналістом Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти англійського «Челсі» пробилися до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, залишивши за бортом турніру португальський «Порту».

Зустріч у відповідь 1/4 фіналу пройшла на іспанській арені «Рамон Санчес-Пісхуан» у Севільї і завершилася з рахунком 1:0 на користь «Порту», передає Укрінформ.

Перемогу «Порту» приніс Мехді Таремі, який забив м'яч на четвертій компенсованій до другого тайму хвилині.

За сумою двох матчів (перша гра - 2:0) «Челсі» вийшов до півфіналу турніру, де зустрінеться з переможцем протистояння між англійським «Ліверпулем» та іспанським «Реалом» (перший матч - 1:3), які поєдинок проведуть у середу , 14 квітня, на «Енфілді» в Ліверпулі.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів пройде 29 травня на «Олімпійському стадіоні імені Ататюрка» в Стамбулі (Туреччина).