«Олімпік» у меншості поступився «Колосу» в матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Донецький «Олімпік» не втримав перемогу, програвши у меншості ковалівському «Колосу» в заключному поєдинку 21-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ).

Зустріч пройшла на стадіоні «Колос» у Ковалівці і завершилася з рахунком 2:1 на користь ковалівців, передає Укрінформ.

М'ячі забили Джуніор Каргбо (30-а хвилина) - у складі «Олімпіка», Денис Костишин (68, з пенальті) та Вадим Милько (87) - у «Колоса».

На 57-й хвилині за друге попередження червону картку отримав івуарійський півзахисник «Олімпіка» Джео Екра.

Результати решти ігор туру:

«Маріуполь» - «Шахтар» (Донецьк) - 0:3.

голи: Жуніор Мораес (34-я хвилина, 78, з пенальті), Манор Соломон (37);

«Динамо» (Київ) - «Дніпро-1» - 2:0

голи: Віталій Миколенко (58), Сергій Сидорчук (67);

«Десни» (Чернігів) - «Олександрія» - 4:1

голи: Максим Імереков (33), Андрій Тотовицький (54, 90+2), Олексій Гуцуляк (78) - Кирило Ковалець (29);

«Ворскла» (Полтава) - «Львів» - 2:1

голи: Ібрахім Кані (47), Владислав Кулач (51) - Олексій Довгий (72);

«Зоря» (Луганськ) - «Інгулець» (Петрово) - 2:0

голи: Владлен Юрченко (51), Рейс Жуніор (66);

«Рух» (Львів) - «Минай» - 2:0

голи: Андрій Кухарук (66), Данило Кондраков (83, з пенальті).

Турнірне становище: «Динамо» - 52 очки (після 21-ї гри), «Шахтар» - 45 (21), «Зоря» - 38 (20), «Десна» - 36 (21), «Ворскла» - 34 (21), «Колос» - 33 (21), «Олександрія» - 26 (21), «Дніпро-1» - 25 (21), «Маріуполь» - 21 (21), «Інгулець» - 19 (21), «Олімпік» - 17 (20), «Львів» - 15 (19), «Рух» - 16 (20), «Минай» - 15 (20).