«Баварія» поступилася «Парі Сен-Жермен» в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

У Лізі чемпіонів УЄФА завершилися перші поєдинки чвертьфінальної стадії розіграшу.

Чинний володар титулу німецька «Баварія» зазнала домашньої поразки від французького футбольного клубу «Парі Сен-Жермен» з рахунком 2:3, передає Укрінформ.

Авторами голів на «Альянц Арені» в Мюнхені стали Ерік-Максим Шупо-Мотінг (37-а хвилина) і Томас Мюллер (60) - у баварців; Кіліан Мбаппе (3, 68), і Маркіньйос (28) - у складі «ПСЖ».

У паралельному протистоянні ігрового дня португальський «Порту» програв англійському «Челсі» - 0:2.

Матчі-відповіді відбудуться 13 квітня.

Нагадаємо, днем ​​раніше в перших поєдинках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів іспанська «Реал» в Мадриді взяв гору над англійським «Ліверпулем» (3:1), а англійський «Манчестер Сіті» вдома вирвав перемогу над німецькою «Боруссією» з Дортмунда - (2:1).