Тренер Франції не чекав від України такої гри в захисті

Дідьє Дешам розчарований нічиєю з Україною.

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам пояснив, чому його команда втратила очки в матчі кваліфікації ЧС-2022 з Україною (1:1), передає Укрінформ.

«Ми мали убезпечити себе до перерви, враховуючи, скільки моментів ми створили. У другому таймі стало складніше. Пропущеного гола можна було уникнути. Проте ми боролися до кінця. Зрозуміло, зараз ми розчаровані.

У першій половині у нас була перевага, ми багато і гостро атакували. Але суперник дуже добре захищався. Ми переглянули близько 20 матчів збірної України, але вперше побачили таку манеру її гри. Я не критикую тактику Шевченко. Він зробив свій вибір і отримав позитивний для його команди результат.

Так, я знаю, що моя команда зараз не в кращих кондиціях. Тут цілий ряд причин. Але я не виправдовуюсь. Завжди важко боротися з суперником, який настільки щільно захищається», - сказав Дешам.

Як повідомляв Укрінформ, в стартовому матчі кваліфікації ЧС-2022 збірна України зіграла внічию (1:1) з чинним чемпіоном світу – Францією.