«Манчестер Сіті» обіграв «Боруссію» і вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти англійського «Манчестер Сіті» здобули перемогу над німецькою «Боруссією» (Менхенгладбах) і стали чвертьфіналістами Ліги чемпіонів УЄФА.

Матч у відповідь 1/8 фіналу розіграшу на «Етіхад» в Манчестері завершився з рахунком 2:0 на користь господарів, передає Укрінформ.

М'ячі забили Кевін де Брeйне, який відзначився на 12-й хвилині, та Ілкай Гюндоган (18).

Український захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко вийшов на поле на 63-й хвилині замість Жоау Канселу.

Перший поєдинок в Менхенгладбаху «містяни» також виграли (2:0).

Ще одну вакансію в 1/4 фіналу заповнив чемпіон Іспанії мадридський «Реал», який обіграв італійську «Аталанту» українського півзахисника Руслана Малиновського - 3:1 (загальний рахунок - 4:1).

Заключні поєдинки у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть 17 березня. Англійський «Челсі» у Лондоні прийматиме іспанський «Атлетико» (перша гра - 1:0), а німецька «Баварія» у Мюнхені зійдеться з італійським «Лаціо» (4:1).

Як повідомлялося, чвертьфіналістами Ліги чемпіонів також стали португальський «Порту», німецька «Боруссія» з Дортмунда, англійський «Ліверпуль» та французький «Парі Сен-Жермен».

Жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 19 березня.