Український молотобоєць Кохан посів 5-е місце на ЧС з легкої атлетики

18-річний українець трохи не дотягнув до «бронзи».

У столиці Катару – місті Доха триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Українець Михайло Кохан посів 5-е місце у фіналі з метання молота з особистим рекордом. Про це повідомляє Укрінформ.

18-річний український метальник молота Михайло Кохан гідно виступив у фіналі на ЧС в Досі. Результат Кохана – 77.39 м. Це п’ятий результат у фіналі і персональний рекорд Кохана. Українцю не вистачило 39 сантиметрів до «бронзи», яку виборов Бенце Холас з Угорщини.

А чемпіоном світу з метання молота став поляк  Павел Файдек з результатом 80.50 м.

Українка Анна Рижикова пробилася у фінал в бігу на 400 м з бар’єрами. У півфінальному забігу Рижикова фінішувала третьою з часом 55.45 (це її кращий результат в сезоні) і вийшла у медальний забіг як одна з двох найшвидших атлеток, які не посіли 1-2 місця.

Фінал в бігу на 400 м з бар’єрами відбудеться 4 жовтня.

Нагадаємо, у фіналі стрибків у висоту 18-річна українка Ярослава Магучіх взяла висоту 2.04 м і посіла друге місце. Вона двічі оновлювала особистий рекорд і новий світовий рекорд U-20. Це перша медаль України на чемпіонаті світу в Досі.