Українка Собчук фінішувала четвертою в ходьбі на 50 км на ЧС з легкої атлетики

До медалі Олені Собчук не вистачило трохи більше 4 хвилин.

У столиці Катару – місті Доха триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Українка Олена Собчук посіла четверте місце у спортивній ходьбі на 50 км. Про це повідомляє Укрінформ.

У другий день чемпіонату світу медалі розіграли майстри спортивної ходьби. На дистанції 50 км кращою з українок стала Олена Собчук, яка фінішувала четвертою – 4:33:38. До «бронзи», яку виграла італійка Елеонора Анна Джорджи, їй не вистачило трохи більше 4 хвилин. Шостою фінішувала ще одна українка Христина Юдкіна.

А чемпіонкою світу в ходьбі на 50 км стала Руй Лянь з Китаю – 4:23:26.

У чоловіків в спортивній ходьбі на 50 км українець Мар’ян Закальницький фінішував 9-м з кращим результатом в сезоні – 4:12:28. «Золото» на цій дистанції виграв японець Юсуке Сузукі – 4:04:20.

Нагадаємо, у фіналі змагань з метання молота українка Ірина Климець посіла 5-е місце і встановила особистий рекорд.