Ярмоленко знову забив за «Вест Гем»

На жаль, гол українського півзахисника не приніс «Вест Гему» перемогу в матчі з «Борнмутом».

В матчі 7-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко забив м’яч в матчі проти «Борнмута» (2:2). Про це повідомляє Укрінформ.

Український вінгер «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вийшов на поле у стартовому складі. На 10-й хвилині він забив м’яч і вивів свою команду вперед 1:0. Це третій гол Ярмоленка в АПЛ в цьому сезоні.

Після голу Ярмоленка «Борнмут» забив двічі (Кінг і Вілсон). На 74-й хвилині Крессвелл забив другий м’яч «Вест Гема» і відновив рівновагу. У підсумку, нічия 2:2.

«Вест Гем» після 7-и турів набрав 12 очок і піднявся в турнірній таблиці АПЛ на 3-е місце. У наступному турі 5 жовтня команда Ярмоленка зіграє з «Крістал Пелас».