Ярмоленко визнаний кращим гравцем матчу “Вест Гем” - “Манчестер Юнайтед”

Український півзахисник Андрій Ярмоленко визнаний кращим гравцем матчу "Вест Гем” - “Манчестер Юнайтед”, який відбувся 22 вересня в рамках 6-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ).

В цьому поєдинку Андрій Ярмоленко забив свій другий м’яч за “Вест Гем” в нинішньому сезоні й очолив рейтинг кращих гравців матчу за версію вболівальників. Про це повідомляє АПЛ в Twitter.

За Ярмоленка проголосували 35% уболівальників. Друге місце посів Аарон Крессуелл - 30%, третє - Деклан Райс (23%).

Як повідомлялося, 22 вересня в матчі 6-го туру (АПЛ український півзахисник “Вест Гема” Андрій Ярмоленко забив м’яч і допоміг своїй команді обіграти “Манчестер Юнайтед” (2:0).

Відео кращих моментів матчу:

Український вінгер вийшов на поле у стартовому складі. На 44-й хвилині він забив м’яч і вивів свою команду вперед 1:0. Це другий гол Ярмоленка в АПЛ в нинішньому сезоні. На 89-й хвилині його замінив Снодграсс.