Українські легкоатлети вибороли 19 медалей на ЧЄ-2019 у категорії “Мастерс”

У Венеції завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики в категорії “Мастерс”.

Українські легкоатлети в різних вікових категоріях загалом виграли в Італії 19 медалей: 6 золотих, 7 срібних і 6 бронзових. Про це повідомляє пресслужба ФЛАУ.

Світлана Сорочук у віковій категорії W50 перемогла зі штовхання ядра (14,03 м) і метання диска (39,40 м) і стала дворазовою чемпіонкою Європи.

Сергій Гаврась (М60) виграв “золото” з метання списа (55,28 м). Олег Федорко, який виступає у цій же віковій категорії, вкотре підтвердив статус одного зі світових лідерів і став чемпіоном Європи зі стрибків у висоту (1,73 м).

Анна Сластіна перемогла з метання списа у віковій категорії W40 (45,79 м), а Лілія Аполосова стала другою (43,85 м).

Антоніна Тишко (W70) фінішувала першою зі спортивної ходьби на 5000 метрів (33:00.74 хв), а на дистанції 20 км (2:29.08 год) і у дисципліні Short Road Race (1:01.44 год) виграла срібні медалі.

Ірина Зозуля (W65) стала дворазовою срібною призеркою – з метання молота (32,19 м) і ваги (12,24 м), а у змаганнях з метального п’ятиборства посіла третє місце (3366).

Орест Булак (М35) виграв “срібло” з потрійного стрибка (13,88 м) та “бронзу” зі стрибків у довжину (6,49 м).

Олександр Лисенко (М60) став срібним призером з бігу на 2000 метрів з перешкодами (7.37,48 хв).

Валентина Крепкіна (W50) виграла “бронзу” зі стрибків з жердиною (2,60 м), Іван Пушкін (М85) – зі спортивної ходьби на 5000 метрів (47.24,29 хв), Сергій Рєпін (М45) – зі стрибків у висоту (1,82 м), а Володимир Чернятевич (М70) – з потрійного стрибка (9,98 м).

На фото: С. Сорочук/flad.dp.ua