Ліга учасників АТО: завершення сезону в дивізіонах «Захід» і «Центр»

Ліга учасників АТО: завершення сезону в дивізіонах «Захід» і «Центр»

Укрінформ
14 і 15 вересня у Тернополі та Хмельницькому завершується чемпіонат України з футболу серед команди Ліга учасників АТО у регіональних дивізіонах «Захід» і «Центр».

Традиційно в середині вересня підходить до завершення вже 5-й сезон єдиного чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019. Цього року 14 вересня в місті Тернопіль відбудеться нагородження та закриття сезону в дивізіоні «Захід» та 15 вересня в місті Хмельницький відбудеться нагородження та закриття сезону в дивізіоні «Центр».

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіоні «Захід» відбудеться 14 вересня о 14:00 на Центральному стадіоні в місті Тернопіль.

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіоні «Центр» відбудеться 15 вересня о 14:00 на Центральному стадіоні в місті Хмельницький.

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіоні «Південь» відбудеться 21 вересня о 14:00 в місті Одеса на Центральному стадіоні «Чорноморець».

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіоні «Схід» відбудеться 22 вересня о 14:00 в Донецькій області, в місті Маріуполь на стадіоні «Портовик» (вул. Луніна, 71).

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Київ» та «Північ» відбудеться 28 вересня о 15:00  в Київській області, в місті Вишневе на Центральному міському стадіоні (вул. Європейська, 27).

Читайте також: У Маріуполі стартувала футбольна Ліга учасників АТО у дивізіоні «Схід»

Організатором та засновником цього чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» та за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «Динамо» (Київ). А цього року долучилося до чемпіонату ще й новостворене Міністерство у справах ветеранів України.

Нагадаємо, футбольна Ліга учасників АТО - єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де змагаються 100% учасників бойових дій - захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок героїв АТО.

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-