Формула-1: Леклер виграв Гран-прі Бельгії

Перша перемога Леклера в кар’єрі, перша перемога «Феррарі» в сезоні.

На трасі Спа-Франкоршам завершився 13-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Бельгії став монегаск Шарль Леклер («Феррарі»). Про це повідомляє Укрінформ.

В першій половині гонки домінували пілоти «Феррарі» Шарль Леклер і Себастьян Феттель. Згодом, через проблеми з шинами Феттель пропустив вперед конкурентів з «Мерседеса» - Льюїса Гемілтона та Валттері Боттаса.

Далі боротьба за перемогу на етапі звелась до спроб Гемілтона обійти Леклера, але у підсумку пілот «Феррарі» втримав перше місце. Це перша перемога 21-річного Леклера в сезоні і кар’єрі. Також це перша перемога в сезоні «Феррарі».

Друге і третє місця на подіумі у гонщиків «Мерседеса» - Гемілтона і Боттаса. Феттель фінішував четвертим. П’яте місце сенсаційно посів Александр Албон з «Ред Булл Ресінг».

Після 13-и етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 268 очок. Боттас другий - 203 очок. Ферстаппен третій – 181 очко.

14-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Італії відбудеться 6-8 вересня в Монці.