Світоліна: У передостанньому геймі Вінус Вільямс грала

Світоліна: У передостанньому геймі Вінус Вільямс грала "неймовірно"

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над знаменитою американкою Вінус Вільямс у 2-у раунді Відкритого чемпіонату США з тенісу і розповіла, що думає про потенційний матч зі співвітчизницею Даяною Ястремською.

Світоліна зазначила, що у передостанньому геймі її суперниця грала "неймовірно", повідомляє Тенісний портал України.

"Я насолоджувалася грою. Атмосфера на корті була чудовою, стадіон був практично заповнений, і неважливо, що через зрозумілі причини публіка підтримувала не мене. Така атмосфера буває не кожного дня. Передостанній гейм був божевільним. Мені сказали, що він тривав понад 15 хвилин. Винус грала неймовірно. У мене були нереалізовані матчболи. Це потрібно було прийняти й рухатися далі, оскільки не варто фокусуватися на негативних моментах. Грати з Вінус - це виклик. Перемогу з нею треба заробити! Потрібно заслужити кожне очко, бути агресивною... Потенційна зустріч з Ястремською? Ми родом з одного міста, вона так чудово грає. Ми періодично спілкуємося. Було б цікаво. Якщо таке станеться, то хтось з українок обов'язково пройде до 4-го раунду", - сказала Еліна.

Як інформувало агентство, Світоліна за 1 годину 53 обіграла Вільямс-старшу з рахунком 6:4, 6:4.

Поєдинок Даяна Ястремська (Україна) - Ребекка Петерсон (Швеція) відбудеться сьогодні.