Тетяна Коб здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок

Третій день чемпіонату Європи з боксу серед жінок приніс збірній України одну перемогу.

Першу перемогу на континентальній першості в Мадриді здобула одна з найбільш титулованих спортсменок, багаторічний лідер збірної України з боксу у вазі до 51 кг – Тетяна Коб. Про це повідомляє пресслужба Федерації боксу України.

Українка здолала третього номера посіву на турнірі, лідера збірної Болгарії Габріелу Дімітрову за одноголосним рішенням суддів.

Поразки зазнали Анна Охрей і Тетяна Петрович, яка за крок до медального заліку поступилася представниці Ірландії з рахунком 0:5.

Раніше до півфіналів континентальної першості пробилися Анастасія Черноколенко (вагова категорія 81 кг) та Тетяна Шавченко (вагова категорія +81 кг).

27 серпня на ЧЄ-2019 з боксу серед жінок, який в ці дні проходить у Мадриді, на ринг вийдуть 3 представниці національної збірної України: Анна Охота, Юлія Циплакова і Анна Лисенко.