Збірна України поступилася італійкам на чемпіонаті Європи з волейболу

У Туреччині, Польщі, Угорщини та Словаччини триває фінальний раунд XXXI чемпіонату Європи з волейболу серед жіночих команд.

Збірна України в польському Лодзі програла другий матч поспіль, поступившись команді Італії - 0:3 (16:25 18:25, 10:25) повідомляє Укрінформ.

В іншому поєдинку групи В Словенія взяла гору над Португалією - 3:0 (25:21, 25:20, 25:9).

Наступний матч українки проведуть 26 серпня проти волейболісток Польщі.

Турнірне становище: Польща - 6 очок (після 2-х ігор), Бельгія - 6 (2), Італія - ​​6 (2), Словенія - 3 (3), Україна - 0 (2), Португалія - ​​0 (3).

Склад інших груп:

А (Стамбул) - Туреччина, Сербія, Болгарія, Франція, Фінляндія, Греція;

З (Будапешт) - Угорщина, Голландія, Хорватія, Азербайджан, Румунія, Естонія;

D (Братислава) - Словаччина, Росія, Німеччина, Білорусь, Іспанія, Швейцарія.

На попередньому етапі команди зіграють в групах в одне коло, по 4 команди з кожної групи вийдуть в плей-офф.

Жіночий чемпіонат Європи з волейболу завершиться 8 вересня. Континентальна першість вперше проходить в чотирьох країнах за участю 24 національних збірних.