Лапшин виграв суперспринт чемпіонату світу з літнього біатлону

Представник Республіки Корея Тимофій Лапшин став першим у фіналі спринтерської гонки чемпіонату світу з літнього біатлону, що стартував сьогодні у Раубічах (Білорусь).

Лапшин подолав дистанцію за 14 хвилин 7,6 секунди, не припустившись жодного промаху на вогневих рубежаж, повідомляє Укрінформ.

"Срібло" здобув словенець Клемен Бауер (14,5 секунди відставання, 1 промах), "бронзу" - Едуард Латипов з Росії (31,6, 2 промахи).

Українські біатлоністи Андрій Доценко та Сергій Семенов завершили гонку відповідно на 14-у і 16-у місцях.

Сьогодні на чемпіонаті світу пройде жіночий фінал суперспринту, а завтря відбудуться спринтерські гонки (на 7,5 км - у чоловіків та на 6 км - у жінок).