Українці здобули по 3

Українці здобули по 3 "золота", "срібла" і 4 "бронзи" на Європейському олімпійському фестивалі

Оновлено
В Баку (Азербайджан) триває ХV Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ).

У передостанній, шостий день змагань українці здобули десять нагород - по три золотих, срібних та чотири бронзові медалі, повідомляє Укрінформ.

Новоспеченими переможцями та призерами ЄЮОФ-2019 стали гімнасти Назар Чепурний (вільні вправи - "золото", кінь - "золото", кільця - "срібло"), Ілля Ковтун (вільні вправи - "срібло"), Володимир Костюк (кінь - "бронза"), Анастасія Мотак (опорний стрибок - "срібло"); плавці Ростислав Крижанівський (брас, 100 метрів, - "золото"), Євгенія Жукова (100 метрів, на спині, - "бронза"), дзюдоїст Тимур Валєєв (вагова категорія до 81 кг - "бронза"), легкоатлет Роман Петрук - стрибки у довжину, 2,10 метра).

В активі збірної України поки 22 нагороди - 6 золотих, 6 срібних, 12 бронзових та 6-те місце у загальнокомандному заліку.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде до 27 липня.