Україна розгромила Сербію у відборі на футбольне Євро-2020

Національна збірна України з футболу провела третій поєдинок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2020, в якому на 35-тисячній "Арені Львів" здобула упевнену перемогу над командою Сербії - 5:0.

Віктор Циганков у першому таймі зробив дубль протягом трьох хвилин (26, 28), Євген Коноплянка забив третій м'яч відразу після перерви (46), Роман Яремчук (59) і Коноплянка (75) довершили розгром сербів у Львові.

В іншому поєдинку відбіркової групи В збірна Литви у Вільнюсі у меншості зіграла внічию з командою Люксембургу - 1:1.

Наступний матч у кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 10 червня також у Львові. "Синьо-жовтим" протистоятимуть футболісти Люксембургу.

Турнірне становище: Україна - 7 очок (після 3-х ігор), Люксембург - 4 (3), Португалія - 2 (2), Сербія - 1 (2), Литва - 1 (2).

Результати інших матчів п'ятниці: (група А) Чорногорія - Косово - 1:1, Чехія - Болгарія - 2:1; (група D) Грузія - Гібралтар - 3:0, Данія - Ірландія - 1:1; (група F) Швеція - Мальта - 3:0, Норвегія - Румунія - 2:2, Фарерські острови - Іспанія - 1:4; (група G) Латвія - Ізраїль - 0:3, Північна Македонія - Польща - 0:1, Австрія - Словенія - 1:0.

8 червня зіграють: (група С) Естонія - Північна Ірландія, Білорусь - Німеччина; (група Е) Хорватія - Вельс, Азербайджан - Угорщина; (група Н) Ісландія - Албанія, Молдова - Андорра, Туреччина - Франція; (група I) Росія - Сан-Марино, Шотландія - Кіпр, Бельгія - Казахстан; (група J) Фінляндія - Боснія і Герцеговина, Вірменія - Ліхтенштейн, Греція - Італія.

На фото: Віктор Циганков (ліворуч) та Євген Коноплянка (Getty Images).