Манафов зачохлив ракетку на “челленджері” в Алмати після 1/4 парного фіналу

Український тенісист Владислав Манафов зачохлив ракетку на турнірі ATP серії Challenger в Алмати (Казахстан) після виступу в 1/4 парного фіналу.

У чвертьфіналі Владислав Манафов у парі з Тимуром Хабібуліним із Казахстану програв четвертими сіяним дуету Андрій Мартін (Словаччина)/Ханс Подлипник-Кастільйо (Чилі) з рахунком 5:7, 7:5, 10:12. Про це повідомляє БТУ.

Матч тривав 1 годину 43 хвилини. На вирішальному тай-брейку українсько-казахстанська пара поступалася спочатку 6:9, потім 9:10, але міні-брейк за рахунку 10:10 дозволив суперникам завершити гру вже на своїй подачі.

В одиночному розряді Владислав Манафов пройшов кваліфікацію і зачохлив ракетку після другого кола в основі.

Ґрунтовий турнір ALMATY CHALLENGER (ATP Challenger Tour) із призовим фодном 54 тис. 160 доларів триватиме в Алмати до 9 червня.