Футболісти Болгарії обіграли Кіпр і здобули

Футболісти Болгарії обіграли Кіпр і здобули "бронзу" турніру пам'яті Валерія Лобановського

На XVI футбольному Меморіалі Лобановського у Києві відбувся матч за 3-тє місце.

Бронзовим призером турніру пам'яті видатного українського тренера Валерія Лобановського стала молодіжна збірна Болгарії (гравці до 21-го року), яка у серії пенальті перемогла команду Кіпру - 5:4 (основний час - 0:0), повідомляє Укрінформ.

Болгари догравали матч удев'ятьох після двох вилучень на доданих хвилинах до першого та другого таймів.

У фіналі турніру о 18.00 на столичному НСК "Олімпійський" зійдуться молодіжні збірні України та Ізраїлю.

Відзначимо, що українці востаннє вигравали турнір у 2009 році, коли у вирішальному поєдинку взяли гору над однолітками з Туреччини.